Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
YOONA Ms. YOONA
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-29367799 Email:yoona.xia@dcmhkj.com
Produktet e zgjedhura
Rreth nesh


Shenzhen Dacheng Minghua Technology Co, Ltd (ABBREVIACIONI: Dacheng Minghua) është një kompani profesionale e produkteve elektronike të shitjes, është angazhuar për promovimin e produkteve elektronike me cilësi globale. Aktualisht, agjenti kryesor i kompanisë Alps Shinmei HRS Rohm Panasonic CTS Jie mikroelektronikë dhe markave të tjera. Produktet e kompanisë përdoren gjerësisht në kamera, telefona celularë, kufje, audio, elektronikë automobilistikë, elektronikë mjekësorë, ndriçim LED, monitorim të sigurisë dhe produkte të tjerë elektronikë. Me kalimin e viteve, kompania i është përmbajtur filozofisë së biznesit "integritet, seriozitet, optimizëm, profesional", me Menaxhimin Standard të Kompanisë, sigurimin e rreptë të cilësisë, mbështetje të fortë teknike, ndjekje të arsyeshme të fitimit, parimin e menaxhimit të ndershëm dhe shpirtin e përkushtuar, ne përpiqemi të plotësojnë nevojat e ndryshme të prodhuesve të ndryshëm, për të siguruar një gamë të plotë të shërbimeve profesionale, në mënyrë që kompania të ketë një reputacion të mirë midis klientëve. "klienti" është e gjithë fuqia e mbijetesës së ndërmarrjeve, ne jemi të gatshëm të punojmë me më shumë ndërmarrje si partnerë, dorë për dore, të ardhme fituese! Ne gjithashtu do të jemi në gjendje të bëjmë një punë të mirë, klientë të shërbimit, fituan lëvdata dhe të krijojmë përsëri shkëlqyes!


Pamje MË SHUMË Vizito fabrikën time
Rreth nesh


Shenzhen Dacheng Minghua Technology Co, Ltd (ABBREVIACIONI: Dacheng Minghua) është një kompani profesionale e produkteve elektronike të shitjes, është angazhuar për promovimin e produkteve elektronike me cilësi globale. Aktualisht, agjenti kryesor i kompanisë Alps Shinmei HRS Rohm Panasonic CTS Jie mikroelektronikë dhe markave të tjera. Produktet e kompanisë përdoren gjerësisht në kamera, telefona celularë, kufje, audio, elektronikë automobilistikë, elektronikë mjekësorë, ndriçim LED, monitorim të sigurisë dhe produkte të tjerë elektronikë. Me kalimin e viteve, kompania i është përmbajtur filozofisë së biznesit "integritet, seriozitet, optimizëm, profesional", me Menaxhimin Standard të Kompanisë, sigurimin e rreptë të cilësisë, mbështetje të fortë teknike, ndjekje të arsyeshme të fitimit, parimin e menaxhimit të ndershëm dhe shpirtin e përkushtuar, ne përpiqemi të plotësojnë nevojat e ndryshme të prodhuesve të ndryshëm, për të siguruar një gamë të plotë të shërbimeve profesionale, në mënyrë që kompania të ketë një reputacion të mirë midis klientëve. "klienti" është e gjithë fuqia e mbijetesës së ndërmarrjeve, ne jemi të gatshëm të punojmë me më shumë ndërmarrje si partnerë, dorë për dore, të ardhme fituese! Ne gjithashtu do të jemi në gjendje të bëjmë një punë të mirë, klientë të shërbimit, fituan lëvdata dhe të krijojmë përsëri shkëlqyes!


Pamje MË SHUMË Vizito fabrikën time
Produkte të reja
Rigorous Testing

High quality products

Online Support 24/7

Support online 24 hours

Just in Time Delivery

Punctual delivery

Quality Qualified

Good quality is safer

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim